X
تبلیغات
رایتل

جان نثار در باکو!

دوشنبه 18 اردیبهشت‌ماه سال 1385 ساعت 09:31 ق.ظ

به گفته شاهدان عینی روز جمعه 15 اردیبهشت بعد از دو ساعت و خورده ای!تاخیر بالاخره رئیس جمهور مردمی برای دیدار با ایرانی های مقیم باکو و حل کلیه مشکلات آنها به محل مورد نظر (اسم رستوران یاد نمونده!) شتافت. بابت تاخیر خود عذر خواسته و علت آن را درخواست همگان برای گفتگو با او عنوان کرده است !

از اونجائیکه در اینجور دیدارها مسائل تکراری - هسته ای مطرح و با صدای بلند فریاد زده میشه من به حاشیه می پردازم!

شاعر برره اونجا نبوده اما در این مراسم جان نثار حضور داشته ( اگر هم اصل نبوده چیزی که بین ما زیاده جان نثاره!) و در ابتدای مراسم هنر نمائی نموده :

ای احمدی نژاد !‌ای انرژی هسته ای ! ای حق مسلم ! ای پول نفت سر سفره بیار! ای دکترای زبان آذری! ای خرمالو !‌ای شیرین عسل! ای مارادونا!...

شاهد عینی بقیه اش رو فراموش کرده بود !

بهر حال یکی از اساسی ترین مشکلات دانشجویان از همین فردا حل شد و دانشجویان عزیز دیگه می تونند با خیال راحت هر وقت خواستند فارغ از دغدغه سربازی به وطن عزیزشون رفت و آمد کنند. 

در حاشیه مراسم خبر رسید که بر اساس سنت دیرینه برره به منظور ساکت کردن دختر های گل و پسرهای بسیار ! عزیز که با حضور فعالانه خود نظم مجلس رو بهم ریخته بودند( این هم از سنت های دیرینه ایرانی-برره ای )قرار شد به هر کدام رشو ه ببخشید جایزه ای در منزل داده بشه !!

در ضمن قطعنامه غیر رسمی هسته ای هم صادر شد که در آن هر وطن پرست ایرانی موظف به تکرار شعار معروف حق مسلم خود٬ صبح و ظهر و شام ٬ قبل و بعد از غذا ٬ در خلوت و در جمع و خلاصه هر زمان و هر کجا شد !

پس همه با هم...

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo